Історія фонду

Благодійний Фонд « Надія Є » був заснований у вересні 2013 року. Ідея його створення народилась у однодумців, бо жила у їхніх серцях завжди і творили вони добро як і кожна свідома людина поодинці і розпорошено.
Фонд створений, щоб об'єднати зусилля багатьох людей, єдиних у поглядах, і зробити велике добро, бо, як то кажуть : « з миру по нитці - комусь сорочка ».
Вчинки милосердя Фонду хочемо зосередити на творчих дітях-сиротах, що мають талант, але живуть без батьківської опіки, хочемо дати перспективу молоді у досягненні нею творчих, спортивних чи професійних вершин .
Бачимо, як можна оточити увагою заслужених ветеранів сцени та інших митців-професіоналів. 
Хочемо своїми програмами допомогти нашому краю стати більш культурним, жити без сміття на вулицях і одночасно не засмічувати мову.
Сприяти розвитку української культури та української мови у співдружності з культурами національних меншин.
Найважливішою метою Фонду є підняття престижу благодійності, наслідування гарного прикладу шляхетних краян, що завжди було в традиції українського народу. 
ПРОПОНУЄМО, ПРОСИМО, ВЗИВАЄМО :
об'єднатися навколо Фонду розумним, моральним, самодостатнім людям і ввійти в Раду партнерів, меценатів за ради збереження цінного генофонду України.

« Якщо Ви з нами, то ми сила і надія для багатьох людей » 
З повагою і любов’ю до Вас голова та члени Правління 
Фонду « Надія Є »