Передай добро по колу

Додано: 2-10-2018, 11:56, переглядів: 640,

          Благодійному фонду «Надія Є», у сфері діяльності якого - пошук, навчання і подальший супровід обдарованих дітей Поліського регіону, виповнилося 5 років. А це означає, що десятки дітей з найвіддаленіших куточків області отримали оплески глядачів, виступаючи на великих сценах - обласного і всеукраїнського рівня.
 
 
         За цей час Фондом реалізовано такі потужні мистецькі проекти, як обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись», у якому взяло участь за ці роки більше 5 тис. учнівської молоді, культурно-просвітницький проект «Крок до мрії», літературно-мистецький конкурс на здобуття премії Олени Пчілки. За проведенням цих масштабних заходів стоїть копітка робота у районах, найвіддаленіших селищах і містечках області з виявлення обдарованих дітей.
 
         Помітним явищем в культурному житті міста стало проведення Міжнаціонального свята-фестивалю «Житомирська вежа». Вперше за роки існування старої вежі її стіни при проведенні фестивалю прикрасив синьо-жовтий державний прапор. Вишукана пам'ятка архітектури, яка має нагадувати усім нам про одвічні цінності: патріотизм, любов до рідного міста, шанобливе ставлення до своїх животоків — історичних, духовних - стала символом фестивалю і його висотою, до якої маємо прагнути. Проведений цього року вп’яте, фестиваль продемонстрував багато дивовижних талантів.
     
        Це житомирські соловейки учениця музичної школи №3 м. Житомира Софія Регутон, учень музичної школи №1 м. Житомира Микола Поплавський , учениця музичної школи та вихованка центру позашкільної творчості ім. О. Разумкова м. Бердичів Божена Вознюк, учень Попільнянської дитячої музичної школи Артем Фесько , учениця школи мистецтв м. Новоград-Волинський Наталка Мінгалєєва, учениця музичної школи №1 м. Житомира Анастасія Луговська, Порадували глядачів справжні майстри художнього слова вихованець Центру позашкільної творчості ім. О. Разумкова м. Бердичів Петро Петрук, учениця гімназії №23 м. Житомира Єлизавета Щукіна, учень гімназії №3 та музичної школи №3 м. Житомира Богдан Маркеєв.
 
        Співпрацює Фонд «Надія є» і з спеціалізованими школами-інтернатами, які беруть участь у всіх його проектах. Особлива увага приділяється міському дитячому реабілітаційному Центру «Сонячний дім».
 
 
       «Одна з основних засад діяльності Фонду – принцип «Передай добро по колу», - кажуть засновники фонду Валентина Марчук та Надія Юшкевич. Вони висловлюють глибоку вдячність меценатам і благодійникам організації, владі міста і області, підтримка яких робить можливою серйозну, професійну роботу фонду з підтримки талановитої молоді рідного Полісся.