Свято та Благодійність для Дітей у Житомирі

Додано: 2-06-2023, 16:59, переглядів: 7,


Щасливі миті дитинства заповнили місто Житомир яскравими враженнями, емоціями цікавості та задоволенням під час свята, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей. Благодійний фонд "Надія Є" запросив творчих малюків для активного відпочинку, розваг та отримання корисної інформації про захист від небезпек.

Діти отримали окрему місію - продовжити традицію висаджування деревець, що була започаткована фондом у 2020 році. Нині фонд доглядає за десятками красивих насаджень у міському парку, створюючи приємну атмосферу для відпочинку.


Однією з улюблених ігрових активностей стала весела акробатична доріжка. Професійний тренер, майстер спорту України з акробатики Олексій Шевченко, створив захоплюючу атмосферу спортивного азарту.


Локацію "Мудрості та Безпеки" організувала поліцейська Катерина Грабчук, яка не тільки навчала дітей правилам безпеки, але також пригощала їх смачними цукерками "Пес Патрон".
 

Музично-ігрову локацію ведучою провела викладач хореографічного мистецтва Світлана Толкач.

На святі не обійшлося без подарунків від благодійників. Кожен учасник отримав яскраву іграшку психологічного розвантаження від фонду, заснованого військовим Іллею Ярошем.

Бузкові кущі, що дарували красу та затишок у міському парку, придбали благодійники та меценати - Жанна та Юрій Вознюк. Організаторам свята виражено подяку від управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради за сприяння у проведенні заходу для дітей.

Веселе та дитяче дійство модерувала засновниця "Майстерні хореографії LADANZA" Дарія Супрунюк.
 

Фотографії заходу зафіксувала художниця Анастасія Залужна, яку також велика подяка за внесок у створення віддзеркалення цього радісного свята для дітей.