Вшанування Дня Народження Олега Ольжича та Олени Теліги

Додано: 21-07-2023, 16:53, переглядів: 5,


У Житомирі відбулася вражаюча подія, приурочена Дню народження видатних постатей української історії – Олега Ольжича та Олени Теліги. ГО "МО «Надія Є» та управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації разом провели захоплюючий захід, призначений вшануванню ідеалів та життєвого шляху великих українців.

На цьому заході об'єдналися посадовці, викладачі та громадські діячі, а також передова українська молодь, щоб разом вшанувати тих, хто віддав своє життя на алтар національної волі. Лицарі українського світла, Олена Теліга та Олег Ольжич, залишили невмирущий слід у серцях українців своєю полум'яною відданістю Національній Ідеї.

Захід також висвітлив надзвичайно актуальне питання виховання нового покоління, оснащеного почуттям національної гідності. Біографія О. Ольжича стала невід'ємною частиною події, надихаючи молодь формувати героїчну особистість та відстоювати інтереси України на різних політичних фронтах. Також в програмі брали участь талановиті майстри художнього слова та вихованці театральної студії "Візаві", доповнюючи захід творчою енергією.

Подібні ініціативи важливі для укріплення патріотичного духу та сприяння формуванню глибокого національного самосвідомлення серед молодого покоління. Вони нагадують нам, що дорога до майбутнього України побудована на розумінні та повазі до минулого, до тих, хто своїми вчинками поклав фундамент національної незалежності.