Святкова Лауреатія Обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької Премії імені Олени Пчілки

Додано: 29-08-2023, 16:46, переглядів: 14,


Уже дев'ятий рік поспіль Благодійний Фонд "Надія Є", спільно з управлінням культури та туризму Житомирської ОДА та за підтримки видатних меценатів, відзначає талановитих та творчих молодих представників Житомирщини. В рамках цього важливого події вручені відзаки Лауреатам Обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької Премії імені Олени Пчілки.

У 2023 році горді володарі цієї високої нагороди – Бовсунівський Захар, Хвелось Данило та Мищик Аліна. Їх талант та внесок в розвиток мистецької культури отримали визнання у номінаціях "мистецька культура та виконавська майстерність" і "художнє читання".

Свято, пройняте душевністю та патріотизмом, стало можливим завдяки щедрості благодійників-меценатів, серед яких фірми BRAGA, TWERDOWSKIY, "Грантех", ГО "Сучасний формат",  кондитерській номер 9, а також родини Вознюк і Мислінських. Сердечна подяка за невтомну підтримку творчих ідей та корисних справ!

 Також виражаємо вдячність творчому колективу співробітників Літературно-меморіального музею імені Лесі Українки в м. Звягель за збереження духовного оберегу сучасності – світлиці родини Косачів, яку можна було відчути в атмосфері свята.