Фонд 'НАДІЯ Є' Відзначив 10 Років Творчості та Доброчинності

Додано: 6-09-2023, 16:12, переглядів: 39,

Фонд "НАДІЯ Є" відзначив своє 10-річчя, урочисте свято якого прикрасили обдаровані випускники, представники світу мистецтва, та великодушні благодійники. Унікальні таланти, такі як Артем Фесько, Божена Вознюк, Єлизавета Щукина, Богдан Маркеєв, Петро Петрук, Анастасія Іванюха, Наталія Мінгалєєва та юна виконавиця Ангеліна Варваринець, засяяли на святі, демонструючи свою виняткову творчість.
 

Вони наша гордість, як і багато інших, які представляли фонд у багатьох мистецьких проектах у різні роки. З великою шаною згадали Миколу Поплавського, Софію Реготун, Катерину Воротнікову, Іванку Ільчук, Алефтину Біденко, Анастасію Луговську, Анастасію Головату, та багато, багато інших. Бажаємо усім вам, дорогі наші діти, творчих успіхів, щасливої молодості та миру усім нам. Любимо, поважаємо.
 
Вихованці фонду вразили гостей своєю високою майстерністю та талантом, а благодійний вечір "Добра" подарував учасникам теплі зустрічі, щирість спілкування та радість від щедрих подарунків.

Особливу увагу заслуговує Олександр Нечаєв, керівник шоу-театру "КЛЕМ", який своїм внеском та талантом допомагає розвивати творчість дітей. Він отримав заслужену вдячність та підтримку за свою важливу роль у благодійній справі.

Святковий вечір також визначився врученням нагород від міського голови Сергія Івановича Сухомлина, який зробив великий внесок у благодійність, подарувавши на Вечір Добра багатовартісні лоти. Він надав високу оцінку діяльності фонду, нагородивши керівників іменими годинниками. Міська рада педставила до нагородження активних благодійників, які допомагали і попомагають своєю благодійністю втілювати культурно-просвітницькі ідеї з національно-патріотичного виховання молодого покоління українців.


 

 

Фонд "НАДІЯ Є", разом з підприємцями, такими як Олег Бомблюк, Лілія Бондарчук, Юрій Опанасюк, Дмитро Копилов, Юрій Федоренков, Людмила та Василь Ганоль, здійснили мрії дітей, які вирішили пов'язати своє дитинство з творчістю та відчули на собі важливість допомоги в умовах війни.


 

Також маємо до подяк додати імена Петра Рудя, Лілії Бондарчук, Ірини Гладкої, Юрія Федоренкова, Лідії та Миколи Мислінських, Світлани Сухомлин, Зої Васильєвої, Любові Цимбалюк, які підтримували БФ "Надія Є" протягом активних і творчих років діяльності. Дякуємо міському голові та Житомирській міській раді, Житомирській ОДА та облраді за сприяння розвитку творчо обдарованих дітей та молоді нашого краю.Велику вдячність приносимо Тетяні Володимирівні Іванюсі, мамі талановитих дівчаток Анастасії та Ангелінки, яка душевно передала атмосферу свята "ВЕЧОРА ДОБРА" у яскравих, сюжетних, багаточисельних світлинах. 


 

Ми висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до свята "НАДІЇ", роблячи світ кращим місцем для дітей та підтримуючи творчий розвиток молоді!