«А МИ НАШУ УКРАЇНУ – РОЗВЕСЕЛИМО!!!»

Додано: 24-07-2022, 19:41, переглядів: 281,

 
МИРНІ ПРОЕКТИ ДІТЕЙ! ВІД ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!!!
Благодійний фонд «НАДІЯ Є» з 24 липня по 10 серпня 2022 року оголошує К О Н К У Р С для дітей віком від 3 до 12 років на участь у Благодійному інформаційно - патріотичному проекті
«А МИ НАШУ УКРАЇНУ – Р О З В Е С Е Л И М О !!!»
Проектом передбачено показати красу і душевне багатство української дитини. У супереч злу і насиллю жорстокої війни, в проекті діти утверджують життя, дадуть надію на прекрасне майбутнє України.
СТВОРИМО дитячі художні образи, ВІДТВОРИМО на ФОТО світлинах невмирущі духовні та національні символи, які є ознакою всього українського у світі.
В проекті будуть використані такі національні символи як:українська хата, вишитий рушник, вінок, писанка, вишиванка, калина, козак та інші.
Конкурсом передбачено визначити 10 ПЕРЕМОЖЦІВ, які візьмуть участь у створенн1 тематичних патріотичних плакатів. . Кожен плакат буде присвячений національному символу та переданий дитиною у різних формах та фото картинах.
Світлі образи дітей стануть прекрасним емоційним натхненням та демонстрацією нескореного духу українського народу!!! .
Патріотичні плакати «А МИ НАШУ УКРАЇНУ РОЗВЕСЕЛИМО» будуть мати продовження на сторінках тематичного календаря на 2023 рік.
Надсилати анкети учасника за писанням https://forms.gle/shttps://forms.gle/CGHgi5peRacpECr99b8aeYpDpZYNLDs27 accounts.google.com
Довідки за телефоном: 0976821400.