Міжнародний молодіжний форум «КОЛО УРАЇНСЬКОГО БАГАТТЯ»

Додано: 12-10-2021, 12:24, переглядів: 76,

Міжнародний молодіжний форум «КОЛО УРАЇНСЬКОГО БАГАТТЯ» запалив серця усіх учасників культурно-мистецького дійства та Благодійному фонду, зокрема. Тепле, щире спілкування українців із таких європейських країн, як: Німеччини, Швеції, Туреччини,Польщі, Данії, Греції, Грузії та 14 областей України, об»єднало патріотів у єдиному пориві творити та діяти задля популяризації України у світі.
Дні проведення форуму були сповнені великих активностей: це і презентація проекту у міській раді, відвідання Житомирської школи хореографічного мистецтва «Сонечко, проведення круглого столу в Міністерстві молоді та спорту України та вшанування пам»яті Героїв Небесної Сотні в м. Києві, відвідання вистави «Вій» Житомирського музично-драматичного театру, окреме мистецьке дійство відбулось на площі Михайлівській з виставкою народних митців та концерту творчих колективів і виконавців, а ще цікаві екскурсії з відвіданням замку-музею в місті Радомишль, гостини у «Поліській хаті» та презентація творчого доробку народного художника України Юрія Камишного, а між тим - постійні зустрічі, обговорення у дружньому колі українців.
 
Міжнародний молодіжний форум "Коло українського багаття" підніс українську культуру на ще вищу сходинку сучасного європейського рівня.Продемонстрував автентичну та класичну українську культуру в очах українських європейських діаспор з Німеччини, Швеції, Греції, Данії, Туреччини, Грузії, Польщі та інших. Серед видатних майстрів народної творчості, аматорських фольклорних колективів і виконавців, представили український академічний спів учасники БФ "Надія Є" : Божена Вознюк. Микола Поплавський, Артем Фесько та Наталка Мінгалєєва.
 
БФ «Надія Є» завдячує ГО « Студентський клуб» та керівнику Міжнародного проекту Володимиру Івановичу Виговському, за можливість БФ «Надія Є» стати партнером значимого національно - патріотичного міжнародного проекту.
 
 
Дякуємо усім учасникам за активну участь у мистецьких дійствах, за перспективу співпраці, обмін досвідом громадської діяльності, за теплоту стосунків.