У Новограді-Волинському нагородили лауреатів дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки

Додано: 3-07-2019, 20:25, переглядів: 101,

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, що у Новограді-Волинському, 2 липня відбулося вручення обласної дитячо-юнацької літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки. Цьогоріч її лауреатами стали троє учнів  з Житомира, Попільні та Баранівки.
 
БФ «Надія Є» вшанував славну Українську Берегиню до 170- річного ювілею від дня народження Лариси Драгоманової-Косач (псевдонім Олена Пчілка), видатної культурної діячки ХІХ – початку ХХ століття, письменниці, перекладачки, видавця, фольклористки, етнографа, члена-кореспондента Всеукраїнської Академії наук, матері Лесі Українки в місті Новоград-Волинському. Невідома Олена Пчілка постала перед глядачами в повній величі свого таланту: жіночій красі, материнській любові, наукових працях та патріотичному світогляді.
Талановиті діти Житомирщини склали шану Українській Берегині віршами поетеси, українськими романсами її сучасників та романтичними розповідями про життєвий період сім»ї Косачів в Звягелі. Територією душевного спілкування став музей-садиба Лесі Українки в місті Новоград-Волинському.
Красивою подією на урочистому святі стало вручення щорічної Обласної літературно-мистецької Премії імені Олени Пчілки, започаткованої БФ «Надія Є» у 2015 році, спільно з управлінням культури та туризму і управлінням національно-патріотичного виховання молоді і спорту Житомирської облдержадміністрації.

Лауреатами Обласної літературно-мистецької Премії імені Олени Пчілки у 2019 році стали :
МИКОЛА ПОПЛАВСЬКИЙ - учень Житомирської міської гуманітарної гімназії №23, в номінації « Музична творчість та виконавська майстерність» ;


АРТЕМ ФЕСЬКО – учень Попільнянської музичної школи, в номінації « Музична творчість та виконавська майстерність» ;

 


 ІВАННА ІЛЬЧУК – вихованка Баранівської школи мистецтв, в номінації «Художнє читання». 

Талановиті діти та молодь нашого краю гідні продовжувачі своїх славетних земляків. В І Т А Є М О ВАС!!!