У Житомирі відбудеться І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль мистецтв «Зірочко, засвітись!»

Додано: 22-05-2019, 19:21, переглядів: 553,

 

У рамках святкування 170-річного ювілею видатної письменниці, громадсько діячки, науковця, члена-кореспондента Всеукраїнської академії наук, матері Лесі Українки - Олени Пчілки 23-24 травня 2019 року в  приміщенні  Житомирської обласної філармонії  ім. С.Ріхтера та Житомирського академічного українського  музично-драматичного театру  відбудеться І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль  мистецтв «Зірочко, засвітись!».

«Отримаєте неповторні враження від талановитої молоді України та прекрасного мистецького дійства. Запрошуємо всіх відвідати наш захід та отримати масу незабутніх вражень», – зауважила керівник проекту Надія Юшкевич.

У заході візьмуть участь найталановитіші діти України у п’яти номінаціях:

  • вокал (класичний, народний, естрадний);

  • гра на музичних інструментах;

  • хореографія (класичний балет, бальний танець, народний танець);

  • оригінальний жанр (циркове мистецтво, шоу-вистави, театри мод та ін);

  • театральна майстерність ( художнє читання, standup, театр мініатюр).

Загалом конкурсанти виступають у чотирьох вікових категоріях: до 6 років;  7-10 років; 11-15 років; 16-24 років.

24 травня під час гала-концерту нагороджуватимуть  переможців, які отримають іменні Кубки фестивалю, дипломи, медалі та подарунки. Найсильніших номінують на премію імені Олени Пчілки.

Захід відбудеться за підтримки  управління культури Житомирської міської ради та управління культури та туризму Житомирської ОДА,  а також  управління  національно-патріотичного виховання  молоді і спорту Житомирської ОДА та управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської   міської ради,  творчих митців області.