Запрошуємо всіх житомирян та гостей міста на традиційний фестиваль "Житомирська вежа", присвячений Дню міста Житомира.

Додано: 21-09-2017, 10:35, переглядів: 728,

            Благодійний фонд «Надія Є» уже традиційно, у дні святкування Дня міста проводить літературно-мистецький фестиваль «Житомирська вежа». Житомирська вежа - це символ європейськості Житомира, ще з 19 століття. Цьогоріч мистецький захід проходить за підтримки управління культури Житомирської міської ради, за активної участі Дому української культури, партнерів фонду «Надія Є» та присвячений багатонаціональній українській культурі, розмаїттю культур різних національностей, які зробили вагомий внесок у спільний процес розвитку та творення Житомира . 
            Про творчу співпрацю житомирян різних національностей, про внесок кожної національної культури у розвиток міста цікаво розкажуть представники національно-культурних товариства міста та області, заслужені краєзнавці, заслужені діячі мистецтв – почесні гості свята. Оскільки мистецтво транслює настрій нації, то саме ця думка стала темою фестивалю «Житомирська вежа». Культурна комунікація дітей та молоді на святі покладе гарний початок культурному обніму та спілкуванню . Підростаюче покоління завжди носії прогресивних поглядів та взаємостосунків. 
            Мета заходу це обмін ідеями, думками, емоція, а також зміцнення дружби між народами. Фестиваль «Житомирська вежа» це демонстрація творчості молодих, насолоджуватись сучасним вуличним мистецтвом у всіх його проявах глядачі зможуть відвідавши захід 9 вересня 0 12.00 годині біля обласної філармонії ім. С.Ріхтера.
На глядачів чекає велика святкова програма : «Житомир - місто європейської культури!».
- концертна програма ( пісні, танці, художнє слово , музика) ;
- художні виставки, виставки майстрів народної творчості 
- дитячий боді-арт ;
- анімація, розваги, конкурси, вікторини, призи на спеціальні ефекти.